GOKiB Krasne > Bez kategorii > 8.09. Sobota -Narodowe Czytanie 2018 w Bibliotece Publicznej w Krasnem!

8.09. Sobota -Narodowe Czytanie 2018 w Bibliotece Publicznej w Krasnem!

Narodowe Czytanie    Biblioteka Publiczna w Krasnem serdecznie zaprasza do wspólnego czytania “Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego w ramach ogólnopolskiej akcji „Narodowe Czytanie 2018”, które odbędzie się w sobotę,
8 września, w godzinach od 14:00 do 17:00 na placu obok biblioteki mieszczącej się w budynku ZSP Krasne. Czytanie “Przedwiośnia” wspaniale wpisuje się w jubileusz 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

UWAGA NOWOŚĆ!
Można  przeczytać dowolnie wybrany utwór spośród 44 tekstów Antologii Niepodległości http://www.prezydent.pl/…/antologia-niepodleglosci-lista-t…/
Należy się przedstawić (na wizji lub poza wizją). Będzie można wpisać się do okolicznościowego egzemplarza „Przedwiośnia”, a wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane książki „Przedwiośnie” z okolicznościowym stemplem, nadesłanym z Kancelarii Prezydenta RP.
Serdecznie Zapraszamy!!
Małgorzata Antczak