GOKiB Krasne > UWAGA REMONT NASZEJ SIEDZIBY W KRASNEM!

UWAGA REMONT NASZEJ SIEDZIBY W KRASNEM!

NUMER TELEFONU DO NAS – 17 23 00 347
W związku z remontem nasz główny budynek w Krasnem, został wyłączony z użytkowania. Nie ma też przejścia pomiędzy nami a szkołą. Do biblioteki prosimy wchodzić z tyłu szkoły – chodnikiem wzdłuż sali gimnastycznej (o ile tylko drzwi będą sprawne!) lub/i  przez pierwsze piętro w gimnazjum!
My urządzamy się, – dzięki uprzejmości Pana Dyrektora – w szkole – sale 11 i 13 po przedszkolu.
Zajęcia teatralne i Zespołu Gwiazdeczki odbywać się będą na Crasnovii.
Świetlica Środowiskowa, zajęcia rękodzielnicze, plastyczne, muzyczne – w szkole.
Zajęcia języka angielskiego pozostają w tych samych godzinach  – w szkole, sala nr 11 obok biblioteki!
Po remoncie – my idziemy do części po przedszkolu oraz w sali widowiskowej, a w naszej części będą zajęcia dla seniorów.
Remont prowadzi Urząd Gminy w Krasnem.

Za pomoc w przeprowadzce dziękujemy Serdecznie panom z ZUKu oraz chłopakom ze Świetlicy Środowiskowej (głównie 8B) za przeprowadzkę naszej sali i pomoc techniczną.