GOKiB Krasne > Bez kategorii > Biblioteka Publiczna w Krasnem – dary dla Biblioteki

Biblioteka Publiczna w Krasnem – dary dla Biblioteki

Najskuteczniejsza metoda nauki języka obcego! Książki w oryginale.

Biblioteka Publiczna w Krasnem została wzbogacona w księgozbiór w językach obcych( angielskim, francuskim, włoskim), dzięki hojności naszej Czytelniczki-Pani Sabiny. Są wśród nich pozycje takich znamienitych pisarzy jak: Grisham John,Faulks Sebastian,Coben Harlan,Edwards Kim,Coelho Paulo,Martin George,Patterson James,Sebold Alice,Shreve Anita,Macbride Stuart,Pelzer Dave,Steel Danielle i inni.
„ (…)– Czytanie w oryginale wzbogaca przede wszystkim zasoby słownictwa biernego, czyli takiego, które rozumiemy, a którym się nie posługujemy – mówi Maciej Duszyński. – Badania potwierdzają, że po dłuższym okresie styczności z literaturą obcojęzyczną czytelnik nabiera płynności oraz elastyczności w czynnym posługiwaniu się danym językiem – dodaje.(…)”
Serdecznie zapraszamy.