GOKiB Krasne > Bez kategorii > Biblioteka Publiczna w Krasnem- lekcja biblioteczna z klasą IV”A”-Jan Brzechwa vel Jan Wiktor Lesman.

Dzisiaj , z samego rana, odbyła się lekcja biblioteczna z klasą IV “A”. Tematem spotkania był Jan Brzechwa vel Jan Wiktor Lesman.Przekazałam

uczniom wiadomości na temat jego życia i twórczości a następnie rozwiązywaliśmy krzyżówkę ze znajomości utworu pt.:”Akademia Pana Kleksa” . Dzieci dowiedziały się również w jaki sposób kręcono film o Panu Kleksie i wysłuchaliśmy piosenkę z tego filmu. Dzieci wykazały się ogromną wiedzą i kulturą, dlatego gratuluję Pani Polonistce takich uczniów a dzieciom z kolei gratuluję takiej Pani, która dba o to , żeby swoim uczniom jak najbardziej urozmaicić i uatrakcyjnić lekcje języka polskiego.
zdjcia