GOKiB Krasne > Bez kategorii > C.D.Tygodnia Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Krasnem – spotkanie z klasą O”B” – V 2017

C.D.Tygodnia Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Krasnem. Dzisiejsze spotkanie z klasą O”B”, związane było z wodą, nie dlatego, że brakuje jej nam ostatnio,( mokry kwiecień i maj) lecz dlatego, że zbliża się Światowy Dzień Oceanów. Ustanowiony został po to, aby uświadamiać jak ogromne znaczenie ma ochrona wód, z których nie możemy tylko korzystać, lecz musimy również o nie zadbać. Mali Goście dowiedzieli się o tym, odbyli morską podróż , poznali stworzenia wodne i zrobili sobie własny ocean. Rozstrzygnięty został również konkurs plastyczny “Wśród Bohaterów Astrid Lindgren”. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.Gratulujemy Zwycięzcom i Wychowawczyni Pani Basi .