GOKiB Krasne > Bez kategorii > III Wystawa TWÓRCÓW RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO GMINY KRASNE 2017 – JESZCZE MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ!!!

Do TWÓRCÓW RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO GMINY KRASNE!

Zapraszamy do udziału w III Wystawie Rękodzieła Artystycznego Gminy Krasne! Wystawa będzie czynna w dniach i w godzinach podanych na plakacie informacyjnym. Planowany termin wystawy – 23-24.09.2017.
Wystawa jest prezentacją rękodzieła i rzemiosła artystycznego w różnych jej technikach tworzonego przez twórców amatorów mieszkających i tworzących na terenie Gminy Krasne. Wielu odwiedzających, nowe kontakty, wyjątkowa atmosfera , inspiracje do dalszego tworzenia, to przykłady tego co jest ideą organizacji tej imprezy. Wystawa ma na celu m. in. zaprezentowanie twórczości amatorskiej mieszkańców gminy i wymianę doświadczeń między twórcami różnych technik rękodzielniczych jak również stworzenie cyklicznych spotkań z twórcami.

Regulamin i Karta Uczestnictwa poniżej:

karta_wystawa_rekodzieło

regulamin_rekodzielnicy