GOKiB Krasne > Zajęcia rekr.-sport. > VII Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w Sokołowie – z sukcesami :)

VII Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w Sokołowie – z sukcesami :)

W niedzielę 20 listopada wzięliśmy udział w VII Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego

pod patronatem starosty Jodłowskiego w Sokołowie Małopolskim. Turniej ten jest jednocześnie przepustką do Finału Podkarpackiego. Adrian Mazera zagrał na przyzwoitym poziomie i w swojej kategorii (17-19 lat) wiekowej zajął 2 miejsce – z prawem gry w Wojewódzkim Finale na wiosnę 2012 roku. (dodajmy, że będzie to Jego drugi występ w Finale!)  Od wygrania niedzielnego turnieju dzielił go jeden set, niczym Agnieszkę Radwańską w Turnieju Masters!!  I, niestety nie udało się.  Ale 2 miejsce to też sukces!

Natomiast Jakub Wierzbiński zaskoczył i w tym roku wygrał 2 mecze w swojej grupie wiekowej, gdzie było około 30 zawodników. Niestety później przegrał,  z jak się okazało, późniejszym zwycięzcą  zawodów.
Turniej pokazał, że  tenis stołowy jest wciąż  popularny! Wzięło udział wielu zawodników i zawodniczek z 7 gmin powiatu rzeszowskiego, w różnych kategoriach wiekowych oraz osoby niepełnosprawne. Tym bardziej gratulujemy sukcesu!!