GOKiB Krasne > Bez kategorii > Drzewko Pamięci – Naszej Pani Dyrektor Justyny Pretorius-Kantorowskiej

Drzewko Pamięci – Naszej Pani Dyrektor Justyny Pretorius-Kantorowskiej

IRK_0229  „Gdyby śmierci nie było nikt z nas by już nie żył. Przemijamy jak wszystko by w ten sposób przetrwać”.
Jan Twardowski

W czwartek, na placu Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Krasnem, zostało zasadzone, Drzewko Pamięci (wiąz płaczący  “drzewo parasol”) upamiętniające Naszą Panią Dyrektor- Justynę Pretorius-Kantorowską.
Nie chodzi o to, żeby się smucić. Wspomnienia to dar – łączą nas tu na dole z tymi tam na górze. Koją ból, wywołują uśmiech, potrafią czynić cuda. Pielęgnujmy je, przywołując w myślach bliskich naszym sercom. Taką Osobą dla nas była Pani Dyrektor. Posadzone Drzewko będzie tym łącznikiem między nami, tu na ziemi a NIĄ, tam w górze. Będzie budzić wspomnienia, które pozwolą nam wracać do miłych chwil spędzonych RAZEM.