GOKiB Krasne > Bez kategorii > I Międzygminny Konkurs Twórczości Rękodzielniczej “Piękno zamknięte w koronce” – DO KOŃCA MIESIĄCA CZEKAMY NA PRACE!!

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Krasnem zaprasza do udziału w I Międzygminnym  Konkursie Twórczości Rękodzielniczej ”Piękno zamknięte w koronce” Krasne 2017.  Konkurs jest adresowany do młodzieży i dorosłych (w tym seniorów), twórców rękodzielników z terenu województwa podkarpackiego. Zadaniem    w konkursie jest zaprezentowanie własnoręcznie wykonanej serwety w dowolnej technice koronczarskiej lub hafciarskiej.

Mamy nadzieję, że taka tematyka i forma konkursu będzie okazją do pokazania i docenienia umiejętności rękodzielniczych twórców naszego regionu. Pokonkursowa wystawa będzie uhonorowaniem bogactwa i różnorodności w tematyce  koronczarstwa w naszym regionie.
Prace należy składać UWAGA! Przedłużamy czas składania – do końca kwietnia 2017 r. w siedzibie GOKiB w Krasnem w godz. od 11:00 do 18:00. – Szczegóły w regulaminie do pobrania poniżej!
Pocztą:
Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Krasnem
36-007 Krasne 743

Justyna Pretorius-Kantorowska
(od 17.03.2017 P.O. Ireneusz Śpiewla)
DYREKTOR
Gminnego Ośrodka Kultury I Biblioteki w Krasnem