GOKiB Krasne > Bez kategorii > Jesień w Bibliotece w Malawie

Jesień w Bibliotece w Malawie

whatsapp-image-2016-10-26-at-12-59-42  16 listopad 2016 :  Cieszymy się, że zima nie przestraszyła dzielnych “Muminków”. Ta grupa 6-latków z miejscowego Przedszkola zawitała dziś do nas, by dowiedzieć się więcej o życiu

książki. Poczytaliśmy też wspólnie o przygodach Martynki i jej przyjaciół, którzy poszukiwali zaginionego pieska. Bardzo dziękujemy Dzieciom i Paniom Nauczycielkom za piękną Biedronkę!:)

31 października 2016 r. : Cieszymy się z miłych odwiedzin dzieci, które tworzyły u nas w jesiennych klimatach piękne prace

26 października 2016r.: Zawitała dziś do nas radosna grupa “Smerfów” z miejscowego Przedszkola. Dowiedzieliśmy się jak powstaje książka i poczytaliśmy bajkę o zającu, który się przechwalał i żółwiu, który był wytrwały. Dzieci przygotowały też bardzo miły prezent dla Biblioteki – ręcznie robioną książkę:) Bardzo dziękujemy i doceniamy!!

25 października 2016r. : Bardzo się cieszymy z dzisiejszej wizyty III klasy miejscowego gimnazjum. Porozmawialiśmy o korzyściach z czytania, wymieniliśmy kilkanaście plusów sięgania po lekturę. Oglądnęliśmy też razem praktyczny film pt. “Kim jest prawdziwy przyjaciel?” , który podaje praktyczne wskazówki w tej sprawie.

17 października 2016r. : Bardzo miło spędziliśmy dziś czas z uczniami  IV klasy z Malawy. Dowiedzieliśmy się jaką drogę pokonuje książka zanim trafi do rąk czytelników. Każdy mógł pożyczyć coś miłego dla siebie do poczytania. A ponieważ otaczają nas rożne serwisy społecznościowe to dowiedzieliśmy się też jak być ostrożnym w Internecie.

27 września 2016 r : Odwiedziny Dzieci z Przedszkola i czytanie bajek o księżniczkach.

25 września 2016 r. : Dzień otwarty Biblioteki w Malawie. Zabawy, konkursy, zagadki.

Więcej na profilu FACEBOOK Biblioteki w MALAWIE

Zdjęcia: