GOKiB Krasne > Bez kategorii > 24-25 wrzesień – II Gminna Wystawa Rękodzieła Artystycznego – ZAPRASZAMY!!

24-25 wrzesień – II Gminna Wystawa Rękodzieła Artystycznego – ZAPRASZAMY!!

IMG_4308  II Gminna Wystawa Rękodzieła Artystycznego

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Krasnem zaprasza do udziału wszystkich twórców rękodzieła gminy Krasne w  II Gminnej Wystawie Rękodzieła Artystycznego. Wystawa ma na celu m. in. zaprezentowanie twórczości amatorskiej mieszkańców gminy i wymianę doświadczeń między twórcami różnych technik rękodzielniczych. W wystawie mogą wziąć udział indywidualni artyści nieprofesjonalni tworzący rękodzieło w dowolnej technice (hafty, obrazy haftowane, prace szydełkowe, obrusy i swetry zrobione na drutach, stroiki dekoracyjne, wyroby z rogów jelenia tj. lampka, świeczniki, grawerunek na lustrze, kielichy, puchary, biżuteria i inne) zamieszkali na terenie gminy Krasne.

Zapisy chętnych prowadzone przez Gminny Ośrodek Kultury i Bibliotekę w Krasnem telefonicznie, e-mailem lub osobiście podając: imię i nazwisko twórcy, miejsce zamieszkania oraz technikę rękodzielniczą. Planowany termin wystawy – 24-25. wrzesień 2016 r, w Palikówce!!

karta_wystawa_rekodzieło Wrzesien 2016

Lidia Hajduk