GOKiB Krasne > Articles by: isp

25.11. ANDRZEJKI w GOKiB Krasne – dla dzieci!

Zapraszamy wszystkie dzieci na ANDRZEJKI organizowane przez Świetlice Prof.-Wych. naszej gminy! 25.11. w sobotę od godziny 15:00 do 18:00 będzie wspaniała dyskoteka połączona z konkursami,grami i zabawami. Prowadzić będzie fantastyczny DJ z laserami, bańkami i mnóstwem  bajeeerrrróóóww!

Prosimy o buty zmienne!

Szczegóły u p. Irka i u pań na Świetlicach!

Zajęcia w Malawie!

Miło Nam Zawiadomić, że od dziś 20 listopada Pani Paulina Głowiak, zaprasza na zajęcia w naszej placówce w Malawie!
Od 8:00 do 16:00 (na razie!) czeka na chętnych do wzięcia udziału w ciekawych zajęciach! Sala wysprzątana, zaopatrzona, super pomysły są, tylko brać udział!! Rodziców zapraszamy po Karty Uczestnictwa w Zajęciach.
Prosimy o zabieranie butów zmiennych!
W dalszym ciągu w poniedziałki są zajęcia wokalne z p. Lilianą!
Natomiast nie ma zajęć z p. Bartkiem.

17.11. Drugi dzień Święta 10-lecia Teatru PACYNKA gość specjalny p. Marek Pyś!!

    1-DSC_0256      17 listopada, piątek, drugi dzień Święta 10-lecia Teatru „PACYNKA”.
Najpierw poruszenie, zdziwienie raczej. Później zaskoczenie. I jest!! Niespodzianka dopisała! Pan aktor Marek Pyś dojechał! I to pół godziny wcześniej  Było „zdziwko” prawda? A później pierwszy spektakl, Teatr Jednego Aktora Milena Piejko z Jarosławia, w monodramie „Być szczęśliwym” w reżyserii p. Pawła Sroki. Trudne sprawy, poważne, jakże często nam towarzyszące, brawurowo zagrane przez młodą kobietę. Być szczęśliwym, to znaczy, przestać się bać!
Jako drudzy, drugiego dnia, wystąpili Gospodarze, Teatr PACYNKA (10-letni!!) w sztuce „Śmiertelne miłostki a’la Gałczyński” mrożąca krew w żyłach i limfę w naczyniach limfatycznych komedię! I na koniec dwudniowego maratonu Urodzinowego wystąpił Teatr Pozytywka z „Antygoną” w reżyserii p. Anety Adamskiej. Klasyka zawsze w modzie!
Dziękuję wszystkim zaproszonym Teatrom, Państwu za udział w Urodzinach i Paniom: Ani, Edycie, Irenie, Lidii, Lilianie naszym Dzielnym Krzewicielkom Kultury za Wsparcie i Wszelką Pomoc!
Panu Maciejowi życzę spotkania się na hucznej 18-tce Teatrów w Naszym Ośrodku Kultury. Tak trzymać!

ZDJĘCIA: więcej zawsze na FACEBOOK

Pierwszy dzień Święta 10-lecia Teatru PACYNKA!

   1-Wszystkie do kolaży     W czwartek 16 listopada rozpoczęliśmy świętowanie 10-lecia naszego Teatru PACYNKA.
Był tort, władze, prezenty i najważniejsze widzowie! Dzieci, młodzież i rodzice, dziadkowie! Zaprezentowali się nasi goście Teatr Grymas i Teatr Banalia, a na końcu wystąpiły „Domowe Duchy” czyli PACYNKA
w najlepszej formie! Dziękujemy i zapraszamy dziś na drugi dzień świętowania! Będzie niespodzianka… I trzy wspaniałe przedstawienia!

ZDJĘCIA:

9.11 II Gminny Konkurs Poezji i Piosenki Patriotycznej – Przedszkole w Malawie

9 listopada odbył się II Gminny Konkurs Poezji i Piosenki Patriotycznej „Do Niepodległej” w Przedszkolu w Malawie. Mieliśmy  zaszczyt z p. Małgorzatą zasiadać w Jury! Bardzo było nam przyjemnie a jeszcze bardziej trudno oceniać młodych wykonawców. Wszyscy zasługiwali na gorące brawa i docenienie odwagi, zapamiętania tekstu i wykonania, przed liczną widownią.
  Gratulujemy zwycięzcom! Wszystkim dziękujemy za piękne występy i czekamy za rok, na 100 lecie odzyskania Niepodległości!!

ZDJĘCIA:

08.11 Koncert Jesienny – relacja zdjęcia i filmy

  1-08.11    Ósmego listopada odbył się u nas cykliczny  Koncert Jesienny. Wystąpili podopieczni p. Liliany – wokal i p. Doroty – „Gwiazdeczki” taniec.  Można było oglądać wystawę prac Przedszkolaków z naszej gminy, laureatów Konkursu „Tajemnica jesiennego lasu”; uroczyście z panem Wójtem Wilhelmem Woźniakiem i